Govorilne ure

GOVORILNE URE – 1. POLLETJE šol. leto 2016/17

Telefon Postojna:

081 601 681 (številka mize 1)

081 601 682 (številka mize 2)

081 601 683 (številka mize 3)

 

Telefon Ilirska Bistrica: 05 711 11 00

GOVORILNE URE ZA STARŠE
1x tedensko

 KONZULTACIJE ZA DIJAKE

1x/tedensko

UČITELJ

Razrednik/

št. mize

Dan Od – do Dan Od – do
Aleksić Tscherkassky Jadran 4.A      1 SREDA 9.20-10.00 PETEK 11.30 – 12.10
Anzeljc Rajko 1.E      1 ČETRTEK 13.30-14.15 PO DOGOVORU
Babič Petrič Jolanda 3 ČETRTEK 9.10-9.55 PONEDELJEK 10.45-11.15
Bajc Simona 1 TOREK 9.10-9.55 PETEK 11.25-12.10
Bajec Cvetka SREDA 9.40-10.25 PO DOGOVORU
Bajt Rado 2 PONEDELJEK 11.25-12.10 PONEDELJEK 12.15-13.00
Barbiš Ado 2.F      1 SREDA 13.05-13.50 TOREK 12.15-13.00
Bell Boris 1.J+2.J     1 PONEDELJEK 12.30-13.15 PO DOGOVORU
Božič Eneja 2.E      1 PONEDELJEK 9.10-9.55 PONEDELJEK 11.25-12.10
Brne Gorazd 1 TOREK 12.15-13.00 TOREK 12.15-13.00
Cunja Boris 2 SREDA 9.10-9.55 ČETRTEK 11.25-12.10
Čugura Majda 1 TOREK 8.20-9.10 ČETRTEK 10.05-10.45
Djordjević Predrag 3.H      1 SREDA 10.00-10.45 PETEK 13.00-13.45
Drobnič Anton 2 SREDA 9.10-9.55 PETEK 9.10-9.55
Fajdiga Ivan 5.M     1 PONEDELJEK 7.30-8.15 PO DOGOVORU
Fajdiga Janja 1 SREDA 8.20-9.00 PETEK 11.25-12.00
Gabriel Marinka 4.G+4.S   3 TOREK 9.10-9.55
Gerželj Alenka 3 ČETRTEK 9.10-9.55 PETEK 10.50-11.25
Gombač Erika 4.R/IB V IB   V IB
Gorup Kristjan    
Gospodarič Katarina 1 PONEDELJEK 12.15-13.00 PO DOGOVORU
Habič Mojca 2 PETEK 9.10-9.55 PO DOGOVORU
Harmel Aleš 1 SREDA 9.10-9.50 ČETRTEK 9.10-9.55
Horvat Danijela 1.B      2 TOREK 8.20-9.05 PETEK 8.20-9.05
Jenček Ocepek Mojca 1.H      2 PONEDELJEK 12.15-13.00 PETEK 10.00-10.45
Jelušič Gorazd 1 PONEDELJEK 12.30-13.15 TOREK 12.30-13.15
Jurca Peter 2 PONEDELJEK 9.10-9.55 PETEK PO DOGOVORU
Kafol Mateja 2 TOREK 9.10-9.55 PETEK 9.10-9.55
Keš Dolores 3 TOREK 10.00-10.45 PETEK 8.20-9.05
Klemenc Martina SREDA – SGLŠ 12.00-12.45
Klun Manca 3.F      1 PONEDELJEK 11.25-12.10 SREDA 9.10-9.55
Kocjančič Tomazin Ana    
Koren Valenčič Katja 1.A      2 SREDA 10.00-10.35 SREDA 11.25-12.10
Kramar Leban Jasna 4.M     3 SREDA 10.00-10.45 PONEDELJEK 11.25-12.10
Krašna Branko 2 PONEDELJEK 12.30–13.00 PETEK PO DOGOVORU
Kresevič Bajec Klara 1 SREDA 10.35-11.20 SREDA 13.05-13.50
Kristan Eva 4.B      2 TOREK 10.00-10.45 ČETRTEK 10.45-11.20
Leskovec Ana 081 601 659  v pisarni 081 601 659 v pisarni
Likar Žarko     PONEDELJEK 11.25-12.10
Logar Klavdij 3.A/IB V IB   V IB
Logar Morano Teja 3.E SREDA 11.30-12.10 PONEDELJEK 10.50-11.20
Marin Martina 2.S      1 PETEK 8.20-9.05 PETEK 9.10-9.55
Marolt Mirjana 3 TOREK 8.20-9.05 SREDA 11.25-12.10
Marzi Andreja 3 PONEDELJEK 9.10-9.55 ČETRTEK 10.00-10.45
Masterl Aleš 2.H      1 PETEK 8.20-9.05 SREDA 8.20-9.05
Medvedec Damijana 3 TOREK 8.20-9.05
Milavec Roman 2 PETEK 10.05-13.50 PO DOGOVORU
Milavec Vlasta 1 PETEK 10.35-11.20 PO DOGOVORU
Mislej Danijel 3 PONEDELJEK 12.15-13.00 ČETRTEK 10.00-10.30
Mlakar Lidija 1 TOREK 10.35-11.20 TOREK 10.05-13.50
Oberstar Marja 1.A/IB V IB   V IB
Orel Janja 2 ČETRTEK 10.05-10.45 SREDA 8.15-9.00
Ota Mojca 4.A/IB V IB   V IB
Počkaj Vladimir 1 PONEDELJEK 10.45-11.20 TOREK 11.30-12.10
Počkar Mirjam 1 ČETRTEK 12.15-13.00 SREDA 10.45-11.20
Popit Tatjana 3.B      1 ČETRTEK 11.25-12.10 PONEDELJEK 13.05-13.50
Radivojevič Mirjam 1 TOREK 8.15-9.05 SREDA 8.15-9.05
Rebec Hreščak Mateja 2.A      1 SREDA 11.25-12.10 PETEK 11.25-12.10
Režek Darko 1.F      1 SREDA 10.15-11.00 PONEDELJEK 7.30-8.15
Rojc Tamara ————- ————- ———— ————
Rosina Simonič Bojana 2.A/IB      2 TOREK 10.50-11.35 ČETRTEK 9.10-9.55
Rupar Stanislav 2 SREDA 10.35-11.20 ČETRTEK 10.00-10.45
Simčič Martin 3.R/IB V IB   V IB
Sitar Dolores 1.R/IB V IB   V IB
Stražišar Mihaela 1 ČETRTEK 10.00-10.45 PONEDELJEK 7.30-8.15
Strmečki Kapel Erika 3.S      2 PONEDELJEK 10.35-11.20 PO DOGOVORU
Škrlj Počkaj Sonja 3.A      2 SREDA 11.25-12.10 SREDA 10.00-10.30
Štajnrajh Romana 1 PETEK 9.10-9.55 PETEK 10.00-10.45
Tiringer Koračin Andreja 1 TOREK 11.25-12.10 ČETRTEK 9.15-9.50
Tomaduz Dora 081 601 658 ČETRTEK 12.15-13.00 PETEK 11.25-12.10
Tornič Kajetana 1 PONEDELJEK 9.10-9.55 ČETRTEK 9.10-9.55
Trebec Nada 2 PONEDELJEK 10.00-10.45 PONEDELJEK 10.45-11.20
Turk Uroš 1.S      2 ČETRTEK 9.10-9.55 ČETRTEK 8.20-9.05
Valenčič Rudi 4.H      1 ČETRTEK 13.00-13.30 PETEK 13.00-13.30
Vodopivec Alenka 2.B      2 TOREK 10.35-11.20 PO DOGOVORU
Zbačnik Vinko 2.R/IB V IB   V IB
Žagar Cvetka ČETRTEK 11.25-13.00 ČETRTEK 10.00-10.15